Akdeniz Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu ailesi yemekte buluştu

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu akademik ve idari personeli öğle yemeğinde buluştu.

Akdeniz Üniversitesi Sosyal Bilimler Meslek Yüksekokulu geleneksel faaliyetleri kapsamında 17 Kasım 2022 Perşembe günü öğle yemeği etkinliği düzenledi. Yüksekokuldaki akademik ve idari personelin katılımı ile gerçekleştirilen etkinlik, yapılan düzenlemelerle yeni bir çehreye bürünen Sosyal Bilimler MYO yerleşke bahçesinde gerçekleştirildi.

AİDİYET HİSSİNE OLUMLU KATKI SAĞLIYOR

Yemekte konuşan Yüksekokul Müdürü Prof. Dr. Burhan Özkan Yerleşkenin en büyük ihtiyaçlarından biri olan yerleşke bahçesinin düzenlenmesinin büyük ölçüde tamamlandığını ve etkinliğinin yerleşke bahçesinde yapılan ilk etkinlik olduğunu söyledi. Başarıyla tamamlanan ara sınavlar sonrası tüm personelin sosyal bir etkinlikte bir araya gelmesinin oldukça değerli olduğunu belirten Prof. Dr. Burhan Özkan “46 yıllık köklü bir geçmişe sahip olan ve yürüttüğü eğitim-öğretim programlarının Türkiye genelinde ilk sıralarda yer alan Sosyal Bilimler MYO olarak eğitime verdiğimiz önemin sosyal alanlarda da sürdürülmesi oldukça değerli ve anlamlıdır. Sosyal Bilimler MYO ailesi olarak tüm personelimizin bir araya geldiği ve paylaşımda bulunabildiği bu tarz etkinliklerle aidiyet hissinin artacağını bunun da olumlu yansımaları olacağını düşünüyoruz.” dedi.

GELENEKSEL ETKİNLİKLERİMİZİ GÜÇLENDİRİYORUZ

Üniversitenin en köklü kurumlarından biri olarak bir gelenek oluşturma çabası içerisinde olduklarını ifade eden Prof. Dr. Özkan, “Bunun için hem akademik, hem de sosyal etkinlikler düzenliyoruz. Gelecekte yüksekokulumuzun diğer kurumlara örnek olacağı bir yapıyı inşa etmenin gayreti içerisindeyiz. Bu organizasyon okulumuzun yeni yerleşke alanında yaptığı ilk etkinlik, bu tarz etkinlikleri düzenli olarak sürdürmeyi planlıyoruz. Bu noktada okulumuzun eğitim-öğretim ve altyapısını iyileştirilmesini güçlü destek sağlayan başta rektörümüz Prof. Dr. Özlenen Özkan hocamız olmak üzere destek veren tüm kurum ve kişilere tekrar teşekkürlerimizi sunuyoruz.” diye konuştu.

Eklenme tarihi :7.12.2022 10:12:34
Son güncelleme : 7.12.2022 10:12:34